Sari la conținut
HiFi Tech

Poze ... ''audiofile''


pilgrim

Postări Recomandate

Acum eu recunosc ca faceam asta cind eram la generala, ca toti baietii de fapt, nu cred ca nu faceai si tu la fel :) Cit despre domnisoara din poza e clar ca nu o deranja gestul mai ales ca avea ce arata. Ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place.

 

Bogdane, eu nu am zis ca d-soara din poza e sau nu frumoasa, ziceam de gestul de "viola intimitatea" :lol::lol::lol:

In plus, era ca gluma, evident ca d-soara din poza arata aproape de buna-voie ce are sub fusta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


Aaaa, si inca un lucru ( pe care il spun si agentilor de circulatie) : rolul unui moderator ar fi sa PREVINA ( cum ii spune si numele, sa modereze) in primul rind, nu sa judece si sa sanctioneze ( care sunt doar masurile finale). Iar, daca se angajaza intr-o disputa/polemica personala ( ceea ce e normal, inainte de a fi moderator e user ), atunci s-o duca la capat in a mod de user, nu cind nu-i mai convine statutul de user ( care se angajaza in "debate"-uri, nu e nefiresc) face (ab)uz de functia de moderator.

 

De cate ori n-am sesizat unele lucruri anormale si toti moderatorii au sarit ca eu ma leg de ei. Pai, ba, frate, in subiectul de atitudine hai sa ne spunem direct si deschis ce avem de spus! Nu sa fu avertizat ca imi exprim parerea sau ca spun adevarul... Iar ca moderator nu mai am prietenii, simpatii, antipatii, polite de platit, etc. Nu bagam pumnul in gura la unii - cum spunea Marian - si luam apararea altora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fotograful Peter Ganushkin se ocupa cu pozele audiofile de circa cinci ani, cel putin de cand il urmaresc eu. Aruncati un ochi prin galerie, are multe fotografii exceptionale.


 

17342477_10155117117018866_1924287071272951085_n.thumb.jpg.e9dcf9f43bba49e76bdff5a4e7994760.jpg

 

Mars Williams

 

17362506_10155123762938866_6257663513823795730_n.jpg.1bc656160e73da99f8fd807e0c03b176.jpg

 

Matija Schellander

 

16266228_10154975341153866_5058035922934286875_n.jpg.a1cddb3e958bd57e1957d12ed29b1780.jpg

 

Shayna Dulberger

 

14716351_10154608780038866_8209080162858419668_n.jpg.eb740b3b12bd617d4b1a37bd76ae97d6.jpg

 

fotografia mea favorita, cu Hamid Drake ( cred ca am mai postat-o )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Constat ca pozele ''audiofile'' sunt cu persoane ne-audiofile: femeile. Din moment ce marea majoritate sunt cu femei dezbracate, iti da impresia ca aceasta rubrica este o revista pentru barbati. Pentru barbatii audiofili.

 

....pentru barbati trecuti de prima, a doua si a treia tinerete.... :lol::lol::lol: Probabil ca cei care le posteaza le dedica bunicilor care ( in cazul in care mai traiesc ) au nostalgia padurilor pubiene si a bikini-urilor-gogosari, toate EKO.... :lol::lol::lol: Unii probabil ca le scaneaza direct din vechi si venerabil;e reviste patate cu ......zacusca :lol::lol::lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu toate ca nu imi place, la indemnul colegului de mai sus voi schimba directia.... doar de data asta...

 

Adame, daca ai schimbat directia, spune-mi sa-ti pregatesc niste Chip&Dail pentru miine ( de fapt, astazi ) :lol::lol::lol: BTW, ca tot s-a depasit nr. de locuri, cine se ofera sa-l tina in brate pe Adam ?! :lol::lol::lol:


Pe de alta parte, chiar daca am tendinte homofobe ( atenuate in ultima vreme, dataorita faptului ca am cunoscut citiva si mi-au schimbat impresia de monstruozitati :D ), decit unele talambe postate pe-aici, mai degraba ma uit la ultima poza popstata de tine. :lol::lol::lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.