Sari la conținut
HiFi Tech

O zi in care nu ai ras, este o zi pieduta - Charlie Chaplin


pilgrim

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...

Sa va dau un pont: la mine a functionat...pui ochii pe niste boxe, deee sa zicem 5000 euro,si incepi:

Sti Pisi ca as vrea sa mi iau si eu niste boxe doar ca sant un pic cam scumpe....

Cat?zice ea...

Cam 10000 si nu stiu cum sa fac :oops: dar am vazut si mai ieftine la 5000 si nu stiu pe care sa le iau...

Clar le iei pe alea de 5000,la ce te mai gandesti atata :lol::thumbup::thumbup:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Domnului, colega mea este absolut intelegatoare, a fost invatata de mica cu muzica. "Decat betiv si curvar sau barbugiu, mai bine asa". Trancotistule, vino bre la mine ca e fara opreliste (la ore rezonabile).

Sau du-te tarziu acasa de cateva ori, "parfumat" la propriu si figurat, balbaie niste minciuni evidente si sa vezi cum se schimba perspectiva. "Dar mai stai mamicule si pe acasa, mai asculti o muzica..."

Daca se uita la ceas si-ti zice ca e tarziu cand te intorci acasa spune-i ca altele se uita la calendar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Poliţia londoneză prinde un ţigan care furase o sută de mii de lire şi încearcă să afle unde a ascuns ţiganul banii. Deoarece ţiganul nu da semne că ar cunoaşte limba engleză, poliţia solicită un translator roman.

Vine românul şi îl întreabă:

– Unde ai ascuns banii?

Ţiganul îi răspunde:

– Nu spun nimic.

Văzând unul din poliţiştii englezi că acesta dă din cap negativ, îi pune un revolver la cap şi îi transmite prin român:

– Dacă nu spui unde sunt banii, acest revolver o să se descarce aşa, din greşeală şi creierii tăi o să ajungă pe pereţi.

Ţiganul speriat începe să turuie:

– Gata, spun tot, opriţi-vă! Banii sunt în în parcul central, imediat după pod, în spatele copacilor.

La care românul le traduce englezilor:

– A zis că nu îi este frică de moarte şi că se pişe pe tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.