Sari la conținut
HiFi Tech

O zi in care nu ai ras, este o zi pieduta - Charlie Chaplin


pilgrim

Postări Recomandate

  • 2 months later...
La 18.01.2019 la 12:25, Andi a spus:

Dintr-un anunt pe olx

".....Audiofilii si colecționarii înrăiti, s-ar închina de trei ori pe zi, în fața acestor minunate temple ale sunetului.

Acest model rar, foarte frumos, vrea să ne arate cum trăia omenirea, altădată. SIMȚ DE RĂSPUNDERE, CALITATE DUSĂ LA EXTREMIS, RESPECT FATĂ DE SEMENI, RESPONSABILITATE MAXIMĂ.
Acum ? Specia inteligentă, este în cădere liberă spre abisurile răului.
Din păcate, nu se mai poate face nimic. Este o chestiune doar de timp, până când aceasta se va autodistruge. PĂCAT.

Date tehnice cutremurătoare....."

? ?

 

Il stiu :))

Eu acord din cand timp ca sa lecturez anunturile dansului. A avut recent (si poate mai are la vanzare), 2 anunturi, unul cu o tigare electronica, si unul cu un ventilator. Aproape ca era sa cumpar, la cum le ridica in slavi.

 

M-am amuzat copios :))

Editat de _BGD_
stergere nick-name
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 minute, _BGD_ a spus:

Acum ? Specia inteligentă, este în cădere liberă spre abisurile răului.
Din păcate, nu se mai poate face nimic. Este o chestiune doar de timp, până când aceasta se va autodistruge.

Ridem glumim, dar din pacate la aceasta afirmatie e cam greu de contrazis. Asta nu insemana ca salvam omenirea daca cumparam aparatele lui 🙂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.