Sari la conținut
HiFi Tech

Qobuz in Romania


Eduard

Postări Recomandate

@dinicaAurenderul acela l-am ascultat si noi. Iar comparativ cu combo-ul propus, cred ca "mult peste" este neadevarat. Insa, daca si tu ai ascultat acest combo, nu pot spune decat ca este o parere pur subiectiva. Pe care nu o pot contesta. Eu incerc sa fiu obiectiv. Bazat pe pareri comune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute, Eduard a spus:

Suntem amici intr-adevar. Si varul sandu te cunoaste. Par tel. Are cuvinte dragute la adresa ta. Nu se supara stai linistit ca apare intr-un print screen 😄

Metoo!!!  Lipsește încă unul care a migrat în tzările calde!!!temporar... 

Editat de Trancotistul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, Eduard a spus:

@dinicaAurenderul acela l-am ascultat si noi. Iar comparativ cu combo-ul propus, cred ca "mult peste" este neadevarat. Insa, daca si tu ai ascultat acest combo, nu pot spune decat ca este o parere pur subiectiva. Pe care nu o pot contesta. Eu incerc sa fiu obiectiv. Bazat pe pareri comune.

Despre ce combo vorbesti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 minute, bogdanozaurus a spus:

Pai vezi daca nu citesti revista din scoarta, in scoarta, tocmai cea mai importanta recenzie din istoria produsului ai ratat-o 🙂

 

Ok. iertare! Nu am testat asa ceva! Am testat DAC uri de 20k euro, nu vb despre ele. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, Eduard a spus:

Sau are? De ce am senzatia ca nu stiti  de Amon Tobin - Freeformed?  este o legenda! si mai mult! avatajeaza boxele Focal. Care sunt sensibile, @dinica, nu au nevoie de puteri ci de rezolutii.

 

 

Scrii de parca faci parte din proiectul 'Enigma'. What is wrong with you?

https://en.wikipedia.org/wiki/Enigma_machine

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.