Sari la conținut
HiFi Tech

Din concediu adunate


adrianlucian

Postări Recomandate

Da, exact, e tot ce a mai ramas din victimele de la Pompei. Cind le-am privit am simtit fiori reci desi afara erau vreo 32 de grade.

Prin Pompei exista un traseu pe care dupa ce il parcurgi aflii cit de asemanatori eram, ca aveau treceri de pietoni cu zebra, fast food, case de toleranta, magazine, bai publice care de fapt erau ceva in genul cluburilor de gentelmeni de acum o suta de ani, apa curenta in casele bogatilor si fintini publice pe strazi pentru cei mai putin avuti, o piata unde se adunau sa injure PSD-ul sau ce aveau ei pe atunci... Patroana bordelului avea si un fast food citeva strazi mai departe si locuia vis a vis. Pe peretele casei ei era o lozinca electorala in favoarea unui candidat despre care ea sustinea ca e cel mai cinstit om din oras. Ramasitele locuitorilor  sint expuse in capat, chiar linga iesire, poate pentru ca vizitatorul sa constientizeze mai bine ca totul e trecator, ca nu sintem vesnici si totul poate pierii intr-o clipa.

Editat de bogdanozaurus
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Acum 1 oră, bogdanozaurus a spus:

Hmmmm...Pai ori esti la mare ori testezi amplificatoare ca nu mai pricep nimic ....😕

Hah! 😄 Guilty! Am dat o fugă, dar să știi că la 1 noaptea am fost înapoi acasă la teste. Adică la datorie.

Păcat de algoritmul acesta agresiv de comprimare la postarea pozelor pe forum, nu ies nicicum așa cum sunt în original. Mai pun totuși câteva, tot de ieri.

20190908_191015.jpg

20190908_191017.jpg

20190908_191021.jpg

20190908_193524.jpg

20190908_193549.jpg

20190908_193601.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.