Sari la conținut
HiFi Tech

Din concediu adunate


adrianlucian

Postări Recomandate

  • 1 year later...
Acum 21 ore, popescuioan a spus:

Vine careva in Thassos vara asta?

Am niste coniac home made de sheruit....

Pe 30 iunie parca (femeia e cu logistica) sunt pe pozitie, copila ma intreaba de la Craciun cat mai este pana plecam....

Editat de adrianlucian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ieri am fost in 3 magazine cu viniluri. In unul din ele muzica era redata de pe un sistem audiofil. Boxe Taga si un player all in one Denon. In altul, vanzatorul m-a ignorat complet, iar in ultimul erau numai DJ, multe pick-up(ri), unul din DJ mixa, ce sa spun, atmosfera faina. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, djleco a spus:

Daca prin calatoriile voastre gasiti pe undeva trupa "The sicilian vespers", albumul "Teenage abuse", cinta un fel de Punk-Rock, platesc dublu cit ati dat pe el, orice format inregistrat.

Multumesc.

Concedii placute tuturor!

Il gasesti pa amazon in format mp3

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Miercuri m-am intamplat in catedrala din Blois cand organistul presta ceva Bach. Uitati de orice sistem hi-end, un sunet atat de dens si consistent ca-ti puteai rezema bicicleta de el. Una din acele chestii care te marcheaza pe viata...

 A, inca o chestie de antologie, un amic medic de plasa la care am fost in ospetie,  intr-o comuna pe langa Orleans (20 km), si-a luat casa si o parcela de 8000 mp  padure batatura lui cu 300k euro.  What ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.