Sari la conținut
HiFi Tech

auditii live si primitoare la Hifi Expert,


jmarian

Postări Recomandate

Toate magazinele si toti sunt reci' date=' severi, stricti... nu permit atata negociere si rasfat ca la IURA !!![/quote']

 

Asta deja e o rautate. Inteleg admiratia, prietenia, obligatia, etc. fata de Yura, reclama, publicitatea si laudele aduse, dar jignirea si discreditarea celorlalti e pura rautate.


PS: am o nelamurire/intrebare: cum esti rasfatat la domnul Yura? Primesti un masaj gratuit in timpul auditie?

 


Va raspund sincer cu o transparenta totala in tot ceea ce spun.

Iura va sta la dispozitie multe ore sa va satisfaca curiozitatile muzicale... va face teste cu setup-urile dorite, da sfaturi bune si chiar va serveste la fotoliu cu un pahar de apa si cafeluta omeneste ceea ce altii nu fac. Altii nici macar sa schimbe doua aparate nu vor pt un test.

Un dealer mi-a spus candva ca el nu desface aparatul din cutie pt audiie. Ma dat afara in cateva minute. Asta am patit si la altii de aceea am spus ca sunt severi, stricti... ei doar vand nu fac pe placul cumparatorului (rasfat)


PS. Ca dvs sa stiti cine sunt eu afati ca eu sunt printre primi utilizatori ai forumului Hihi & Multimedia si care a cumparat cele mai multe aparate de la MASTER HIFI. Eu am golit depozitul lui Lotus Telecom de toate sutele de Reviste AUDIO si toate chioscurile. " Mancam' toate revistele audio pt documentatie.....le iubeam.

Aveam o colectie de cateva sute de reviste din toata lumea. Acele reviste le-am facut cadou la multi prieteni si cumparatori de fiecare data cand vindeam un aparat. Intrebati si pe altii sa va confirme... sa nu mai spuna CRT si CMT sI CCC....ca eu sunt unul nou.

Am ajuns ca in vorba lui Albert Einstein : necunoscatorii fac pe desteptii...!!! iar desteptii se dau modesti, nepriceputi... iar cei carcotasi care se plictisec se baga in seama aiurea si fac raca... Invatati din asta ca va prinde bine in viata oameni buni ! Femeia urata mereu face pe frumoasa si rade de cea frumoasa ca este urata !!! Asta fac unii aici. Lipsa de bun simt... dar si de experienta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca dvs sa stiti cine sunt eu afati ca eu sunt printre primi utilizatori ai forumului Hihi & Multimedia si care a cumparat cele mai multe aparate de la MASTER HIFI.

 

Chiar daca a fost fara intentie nu ma pot abtine sa nu rad cu lacrimi :lol:

Imi aduce aminte de anii '90' date=' de Emisiunea Abracadabra cu Marian Ralea si Abramburica. :lol:


Ps: jmarian, sper ca stii de gluma.[/quote']

 


Stiu de toate in viata domn Adam. Apreciez ca aveti foarte mult bun simt si sunteti atent....

Sunt un barbat destul de intelegator, flexibil, maleabil si sportiv (auto, moto, sporturi extreme...) nu doar pasionat de muzica :D care spune ce simte, gandeste si traieste. Iubesc sinceritatea, adevarul si tot ce este bun si frumos.... incat sa traiesc in armonie si intelepciune. Urasc prostia si rautatea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS.

Poate sa numeasca alti cum vor ei parerile mele despre Iura si despre Hifi-Expert, dar aflati ca Iura are Experienta cat miile de comentatori, audiofili si inteligenti la un loc. Asta este adevarul. Acceptati-l. Restul este impotrivire si rautate.... Iura a imbinat pasiunea, experienta si afacerea din dragoste pt aparate si muzica. El de mic copil a investit foarte multa dragoste si bani in muzica cand altii cumparau bomboane sau masini.... Restul si altii au doar afacere !!!

Mai vreti ceva despre istoria lui Iura ???!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trăim aceste fericite zile

Înscrise-n viaţa-ntregului popor

Precum istoria înscrie-n file

Cu litere de aur mersul lor


Sunt zilele ce-n inimă aşteaptă

Şi care mărturii de timp rămân,

Căci ne conduce-o forţă înţeleaptă,

Partidul nostru Audiofil Român.


Şi-n fruntea lui cea limpede veghează

Un înţelept şi ne-nfricat bărbat,

Inimă tânără şi minte trează,

În care ţara-ntreagă s-a-ntrupat.


E Omul - ........................ -

Iubit ca steagul nostru tricolor,

Ca steagul roşu, limpede văpaie,

În zborul liber către audiofilul viitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


Vorba lui Igor1234.....pe ce ai fost ?

 

Plagiat se numeste substanta, ca tot este la moda.


Inaintasi de seama poarta stindardul,

- Victor Ponta, Gabriel Oprea -,

Cu a lor aura cutezatoare,

inspira mii de albine lucratoare,

Sa trudeasca din zori si pana-n seara,

pe al tarii ogor cu nume de televizor. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jmarian scrie:

Ca dvs sa stiti cine sunt eu afati ca eu sunt printre primi utilizatori ai forumului Hihi & Multimedia si care a cumparat cele mai multe aparate de la MASTER HIFI.


E mai simplu sa specificati sub ce nume a-ti activat pe forumul hi-fi multimedia,sant mai multi pe aici care au avut cont pe acel forum inca din 2003...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O nouă religie nu se poate înfinţa? :mrgreen:

 

Ba da' date=' buna idee. "Martorii lui DVD Planet" suna bine ?[/quote']

 

Era să zic că satana nu poate fi adus în discuție, dar până la urmă religia merge în ambele sensuri :lol::lol::lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O nouă religie nu se poate înfinţa? :mrgreen:

 

Ba da' date=' buna idee. "Martorii lui DVD Planet" suna bine ?[/quote']

 

Era să zic că satana nu poate fi adus în discuție, dar până la urmă religia merge în ambele sensuri :lol::lol::lol:

 

Sigur ca da. Acolo am putea jertfii rîme si atîrna pickup-uri cu platanul în jos. Totul pe muzica celor de la Behemoth.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.