Sari la conținut
HiFi Tech

R.I.P.


bibi

Postări Recomandate

Traim ultimele momente ale celui mai important brand audio romanesc - pentru mine si pentru majoritatea dintre dumneavoastra este zi de doliu (chiar daca nu stiti inca despre ce este vorba).

Sunt foarte trist ca nu am putut face nimic ca si cei care au incercat dar din interese meschine care tin mai mult de prostie o stea a apus...

 

Poate lasi misterele la o parte si ne spui despre ce este vorba. Altfel seamana a bollywood.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Traim ultimele momente ale celui mai important brand audio romanesc - pentru mine si pentru majoritatea dintre dumneavoastra este zi de doliu (chiar daca nu stiti inca despre ce este vorba).

Sunt foarte trist ca nu am putut face nimic ca si cei care au incercat dar din interese meschine care tin mai mult de prostie o stea a apus...

 

SCUZE TUTUROR - ESTE VORBA DE ELECTRECORD

 

Esti sigur de asta ? Ieri am trecut pe linga o baza sportiva pentru copii si erau doua bannere mari cu Electrecord pe marginea terenului. Daca esti cu un picior in groapa nu cred ca mai ai bani/chef de sponsorizari, mai ales ca nu e vorba de eveniment muzical sa zici ca iti faci reclama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca spre sfarsitul anului trecut Electrecord lansase o aplicatie - Ce oferă Electrecord.com, aplicaţia de muzică românească devenită mai populară decât Shazam şi Sound Cloud". Link: http://adevarul.ro/entertainment/muzica/ce-ofera-electrecordcom-aplicatia-muzica-romaneasca-devenita-mai-populara-decat-shazam-sound-cloud-1_5836caf25ab6550cb8cda1ee/index.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

nu e o veste neasteptata, dar oricum e trista ...



https://www.youtube.com/watch?v=9KjY4wpVeKo


">https://www.youtube.com/watch?v=aHhwOByP81I



bc570602f0656289e17d1fe4df72e509--opera-devil.jpg

 


R.I.P :(


Un ''urias'' . Cate interpretari geniale ar fi putut sa ne ofere... ?


SI Stela Pop. Da, din pacate, am auzit ca nici Arsinel nu se simte bine, pun pariu ca se curata si el in maximum un an ... Ce face acel lant urias de farmacii cu toate medicamentele lor minune :( ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Era apreciat și înainte, de cei care știau câte ceva. E în firea omenească să apreciezi o persoană mai mult atunci când o pierzi.

Cum era și în versurile acelea, „You dont know what you've got until it's gone”....

Mi-e teamă de ce va urma de luni încolo...de toate nulitățile și toți pigmeii care vor începe să-l ponegrească...

Editat de Vizitator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Mi s-au perindat zilele acestea prin fața ochilor, cronică vie la Curtea Regelui meu, o mulțime de momente trăite, timp de 21 de ani (tot atâția cât avea veacul XX la nașterea Majestății Sale) în preajma celei mai înalte instanțe morale pe care am fost binecuvântată s-o întâlnesc. Toate amintirile au o lumină de amurg, în care chipul de efigie al Regelui se oxidează blând, ca monedele de mare preț. Știu, Doamne! Regele nu a murit! Regele a apus! Și tot ce apune, răsare!

Drum bun în Cerurile Domnului, Măria Ta, Dumnezeu să Te odihnească de-a dreapta Sa, iar pe noi să ne învrednicească de răsăritul noului Rege!" Marilena Rotaru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
Acum 21 ore, Wolfgarl a spus:

 

Mare pierdere. : ( A fost un mare Artist; din pacate acum spunem inca o data, a fost, ca  pentru multi mari artisti care s-au dus in ultimul timp. Recomand printre alte albume cele scoase la ECM.

R.I.P. Misha Alperin ...

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
Acum 2 ore, trancotistu a spus:

Nici nu știu ce să zic... știam ceva-ceva de la ei,  trist este că în modul ăsta aflu  că sunt pe zona mea de interes. Mulțumesc pentru semnalare...ar fi trebuit albumul postat în altă parte....... atât cât se mai poate...

12 aprilie 2017, am recomandat acest album in cadrul subiectului 'recomandari muzicale'. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.