Sari la conținut
HiFi Tech

HiFi Tech - planuri de viitor


dinica

Postări Recomandate

Salutare,

Asa cum am anuntat de cateva zile am preluat si partea de forum. A fost o miscare necesara, altfel forumul s-ar fi inchis acum 2 sau 3 saptamani. Nu imi amintesc exact ziua.Eu nu am timp sa ma ocup si de partea asta.Forumul ar trebui sa fie al comunitatii audio.

Astept propuneri din partea voastra in legatura cu acest subiect. Cum ar trebui sa functioneze? Ce ar trebui facut in asa fel incat oamenii sa se simta confortabil aici? Sunt deschis la orice discutii serioase.

Foarte important! Este nevoie de moderatori. Cel putin 2 persoane.

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, ctzzzz a spus:

In final, cine a preluat Hifitech, revista? Parca spusesei ca o sa se anunte, acum cateva saptamani.

 

Revista este a mea. In timp poate deveni a intregii comunitati. Eu nu as avea nimic impotriva. 😉

Forumul a fost in alta zona de interes. Acum a devenit o parte componenta a revistei.

PS: Daca nu va exista o implicare a comunitatii, eu unul voi renunta la forum. Nu am timp si pentru partea asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, dervish a spus:

In primul rand ar trebui sa verifici cati membri activi mai ai. Ceva de genul, rog fiecare membru activ sa posteze aici doar luna nasterii....

apoi in functie de cati raspund sa vezi care ar fi directia audio de urmat. In orice caz trebuie renuntat la talibanism...si intelegi perfect la ce ma refer aici. Trebuie sa recunosc ca, in ceea ce te priveste, ai urcat mult in acest domeniu, tine-o macar asa.

3500 de cititori lunar are revista. Sunt destul de multi oameni care citesc si forumul. Nu stiu exact cati sunt inscrisi, dar poate s-ar inscrie daca 'noi toti' am reusi sa cream ceva interesant si aici pe forum. 

@dervish te astept cu propuneri concrete. Faza cu talibanismul trebuie vazuta in toate sensurile. Din experienta mea genul acesta de actiune nu apartine unei singure factiuni. 😉

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În România nu există un forum dedicat muzicii. Nici pasionaților de audio. Povestea că acest forum poate deveni un loc de întâlnire al pasionaților nu îl mai cred. Moderatorii au fost partinici sau nu i-a interesat. Nu cred că se va schimba nimic și din cauza asta lucrurile nu vor funcționa. Am mai investit timp și singur-singurel m-am înșelat dar luând în serios asigurările tale dinica... 

Editat de Trancotistul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, Trancotistul a spus:

În România nu există un forum dedicat muzicii. Nici pasionaților de audio. Povestea că acest forum poate deveni un loc de întâlnire al pasionaților nu îl mai cred. Moderatorii au fost partinici sau nu i-a interesat. Nu cred că se va schimba nimic și din cauza asta lucrurile nu vor funcționa. Am mai investit timp și singur-singurel m-am înșelat dar luând în serios asigurările tale dinica... 

Acesta este un exemplu despre ce inseamna forumul. Discutiile nu au nicio legatura cu subiectul. Apoi ne suparam ca moderatorii sunt partinici. 🤐

Astept si alte opinii. 

Noapte buna!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Acum 3 ore, star a spus:

Poate seta adminul opțiunea aceasta pentru fiecare membru.

E mai simplu să nu te mai "loghezi" pe forum. Mulți dintre cei "plecați" la cerere sau făcuți KO de vreun moderator, încă activează sub alte mărci.

Normal ca este mai simplu sa nu te mai loghezi sau sa trimiti un mesaj privat adminului. Din pacate tara asta sufera de vedetism. Ne place spectacolul. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.