Sari la conținut
HiFi Tech

Alte hobby-uri


igor1234

Postări Recomandate

Acum 21 minute, viobio a spus:

Si eu merg la pescuit , in ultimii ani mai mult la rapitor , toamna in Deltă .

La cipiride nu prea ma mai duc , recunosc că de lene ....anul ăsta am fost o singură data , cu doi fini , cind am încărcat masina aveam impresia că ma mut 

La Brăila nu prea mai e  peste in Dunăre,electricieni il curentează,si prefer ca sa ma distrez puțin sa pescuiesc la feeder.

Oricum fir întins! Si spor la știucă. In rest cel mai frumos lucru este liniștea de acolo si șprițul cu prietenii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mai pescuiesc pe pontonul din spatele casei. Cu o undiță de 20 de lei :D. E plin de somn pitic, crap, chiar și știucă, dar știucile le evit că rup undița. Somnul pitic e foarte gustos. Arunc cu bucățele mici de carne. Somnul pitic vine în gașcă.

IMG-20180701-WA0000.jpg

IMG-20180701-WA0001.jpg

IMG-20180701-WA0002.jpg

IMG-20180701-WA0003.jpg

IMG-20180701-WA0004.jpg

IMG-20180701-WA0007.jpg

IMG-20180701-WA0008.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, DJPocaitul a spus:

Foarte frumoase pozele Andi ! As dori si eu sa petrecem macar o dupa masa impreuna la pesti.

Sunt făcute de prietena mea, nu de mine. :D 

E atâta pește pe iruga aceea că nici măcar nu trebuie să știi să pescuiești. Scoți aproape la fiecare aruncare. Dacă arunci cu bucățele de pâine e bătaie între pești și broscoi! :D 

Tatălui meu i s-a agățat în ac zilele trecute o broască țestoasă. De-abia a reușit să o salveze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.