Sari la conținut
HiFi Tech

Ce muzica ascultam in fiecare zi?


boggy63

Postări Recomandate

muzica clasica iti place?

 

Da, ador Nocturnele lui F. Chopin, si cam mare parte de la el, ca si CD-uri de la el am printre altele: Martha Argerich, Chopin: Piano Concerto No.1 impreuna cu Liszt: Piano Concerto No.1, London Symphony Orchestra - Claudio Abbado si The Chopin Project - Olafur Arnalds & Alice Sara Ott, care le ador. Plus Vivaldi, chiar Mozart, si ar mai fi. Mai putin Wagner "cel negru si exoteric" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

">https://www.youtube.com/watch?v=UEHwO_UEp7A


Asa cevaaa...... :happy:

 

Enjoy it, my friend, ignorind reclamele site-ului de hosting:


Beth Hart feat Joe Bonamassa I d rather go blind live amsterdam flac


Beth Hart feat Joe Bonamassa I d rather go blind flac


Auditie placuta, Leco remastered din wav brut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Precum ti-am promis pe PM, ai aici albumul facut din cd original, un pic RE-masterizat de mine, personal NU imi place cum suna acest album, sunetul prea tare, galagios, medii multe, crest factor mic la melodiile dinamice, compresie multa, nivele cam egale in toata banda audio.


Trebuiesc downlodate ambele arhive!


Beth Hart Joe Bonamassa Don t explain part1 rar


Beth Hart Joe Bonamassa Don t explain part2 rar


Iar aici un album tot al ei, care suna mult mai bine ca masterizare (strict din punctul meu de vedere), evident mi-am pus si eu amprenta, fiind un Leco RE-master, de pe cd original.


Beth Heart Better than home rar


Ignorati "reclamele" site-ului de hosting...


Auditie placuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, se pare ca site-ul ala de hosting,nu stie sa gestioneze fisiere cu demunire mai lunga.

Cine a luat arhiva impartita in 2, trebuiesc downlodate in 2 locatii separate, pentru ca site--ul le-a denumit identic, si la fiecare sa puneti extensia .rar dupa "don" pentru ca niciunul dintre fisierele arhiva nu are terminatie/extensie (si windows NU stie ce tip de fisier este)...


Incerc sa rezolv problma, am urcat pe google drive (e prima data cind fac asa ceva), la recomandarea lui Camiloiu, sa-mi spuneti daca este ok:



https://drive.google.com/file/d/0B1YSi7dBRWW3aFFEbzlDWDR2WDQ/view?usp=sharing



https://drive.google.com/file/d/0B1YSi7dBRWW3Z2dlc00tbFRMbEU/view?usp=sharing

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.