Sari la conținut
HiFi Tech

Just for fun; ghiceste aparatul


brainsmartman

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 103
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

una grea ... ;)


P1010143.JPG-JIOn ... 010143.JPG"><a href=https://lh4.googleusercontent.com/-JIOnEXkIV3g/U0a_T4L6wqI/AAAAAAAAA30/eDb7tySJf84/s400/P1010143.JPG' alt='URL>'>

Este vorba de un Sansui quadro' date=' dar nu știu care model... Dacă este cea mai grea, atunci trebuie să fie QRX-9001/9500?[/quote']

straight to the point , one bottle of the finest double malt whiskey goes to Auburn, Alabama, U.S.A

.........................................................................................................................................................................

SANSUI RULZ - 9001 of course

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thanks for the prize! :) Să mai suplimentăm cu o sticlă pentru toți membrii forumului!

Superbe piesele acestea vechi de la Sansui! În opinia mea, cred că cele mai frumoase, dar și calitative receivere le-a creat Sansui. Mai cred că dacă văd și ascult unul, n-o să mă las pană nu cumpăr... :roll:

Editat de Vizitator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thanks for the prize! :) Să mai suplimentăm cu o sticlă pentru toți membrii forumului!

Superbe piesele acestea vechi de la Sansui! În opinia mea, cred că cele mai frumoase, dar și calitative receivere le-a creat Sansui. Mai cred că dacă văd și ascult unul pe viu, n-o să mă las pană nu cumpăr... :roll:

 

Da buna alegere, in state poti gasi la pret mai mult decat decent, totusi iti recomand un Qrx 7500 care, desi, e mai mic e pe departe "with balls" are un nu stiu ce....de esenta de Sansui ;)

Actualmente 9001 e pe masa de disectie pentru mici bibileli, cu acordul proprietarului o sa-i fac o prezentare pentru colegi in limita timpului disponibil...

Ps. Foarte bine si repede ghicit chiar cu capacul de la radiator dat jos, hat down;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.