Sari la conținut
HiFi Tech

filtrul intre medii si inalte - un rau necesar?


catalinmetal

Postări Recomandate

Si daca sa zicem ca teoria ta ar fi adevarata, care e marea problema? Te obliga cineva sa cumperi?

Mare strategie, ce sa zic, sunt convins ca dupa "schema" asta pe forum se bulucesc toti in usa la Jack sa cumpere Manger.

De unde atata venin gratuit, frate? Sau nu e gratuit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti chiar murdar pentru remarca de de mai sus, ADAM, poate faci curat, si nenea "Petrescu" va fi avertizat pentru instigare la flame.

Nu sint fan MarianS, ba chiar nu cred ca ne "avem la suflet", insa cind zice ceva corect (cel putin din punctul sau de vedere), nu pot sa nu-i dau dreptate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


Sunt o cunostinta veche a acestui Domn intitulat JACK. Se pare ca tot cu aceleasi manarii se ocupa.... Am fost si eu o singura data la ei in showroom... Probabil am avut noroc, ca nu am discutat cu insusi Jack.

 

Deci esti o veche cunostinta, care stii cu ce minarii se ocupa ca doar ai fost o data la el in showroom si chiar daca nu ai discutat cu el sti bine ce face. Interesant si foarte credibil. E bine ca ai destule cunostinte care ti-au comunicat strategia lui, asta te face deja un fin cunascator al fenomenului hi-fi de pe malurile Dimbovitei plus inca 146,8 KM in jurul amintitului showroom. Oups...am uitat ca sti si de Chiajna...pentru asta salt limita de la 146,8 km la 163, 2 km.


 

Salutare. Nu imi place sa ma fac vazut/auzit pe forumuri. Am fost activ pe forumurile vechi de hifi. Nu m-am putu abtine sa nu scriu 2,3 randuri citind si scarbindu-ma de stilul "Jack"

Este primul si ultimul meu post, doar am vrut sa va deschid ochii putin... Doar ca ma deranjeaza ca suntem luati de prosti!

 

Greu trebuie ca ti-a fost sa te abtii. Sper ca o sa te ti de cuvint si nu o sa mai postezi pe aici, dar stiu ca-mi fac sperante degeaba. Nu are nimeni nevoie de astia ca tine sa le deschida ochii. Si sti de ce ? Pentru ca ne e scirba de stilul asta de atac josnic. Sint citiva care nu au altceva mai bun de facut decit sa sara cu dintii la curu lui Jack, a lui Vio sau a lui Brain. Caracteristic pentru frustratii de doi lei, mult prea multi pe lume din pacate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci esti o veche cunostinta, care stii cu ce minarii se ocupa ca doar ai fost o data la el in showroom si chiar daca nu ai discutat cu el sti bine ce face. Interesant si foarte credibil.

 

Da, e tare faza că spune că e o veche cunoştinţă, iar apoi spune că de fapt nu a discutat niciodată cu el :lol:

Individul pare de o inteligenţă "sclipitoare".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.