Sari la conținut
HiFi Tech

Fotoliu de relaxare


mauru007

Postări Recomandate

un scaun foarte comod , banuiesc, pentru ca nu am avut ocazia sa ma asez pe asa ceva.


o perioada m-am interesat si eu de acest scaun - si exista si replici destul de ok zic eu la appx 300 ~ 500 euro pe ebay

m-am asezat pe un scaun simial cu acesta avand si ottoman , bine cu totul alt desing la vro 700 ron era dar confortul era deosebit , se meritau acei bani.


http://www.ebay.co.uk/itm/Lounge-Chair-and-Ottoman-Light-Rosewood-Black-Leather-Inspired-by-Charles-Eames-/181584142138?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2a47421f3a


un topic interesant

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam ca nu am vazut un topic dedicat mobilierului pe care stam cand ascultam muzica. Eu momentan sunt in cautari si as dori ceva variante pentru inspiratie.

 

Şi mie mi-a plăcut foarte mult camera acestui user de pe audiokarma. De fapt, cred că e una dintre cele mai cu bun gust camere expuse pe acolo. Îmi scapă acum cum se numeşte fotoliul, dar este un fotoliu foarte popular printre audiofilii de dincolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ma gandeam ca nu am vazut un topic dedicat mobilierului pe care stam cand ascultam muzica. Eu momentan sunt in cautari si as dori ceva variante pentru inspiratie.

Acesta e un fotoliu Herman Miller ce s-a fabricat prin '56, e superb dar costa 5-6000 de dolari, eu raman la al meu de la Ikea mai bine :lol:

http://store.hermanmiller.com/Category/Chairs/Lounge-and-Living

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.