Sari la conținut
HiFi Tech

Filme, cinema, Cinematografie, documentare


bibi

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dupa unele multimedia am trecut la un epson eh-tw3200 si e alta mancare de peste http://www.trustedreviews.com/epson-eh-tw3200-review . As vrea sa fac un upgrade la http://www.trustedreviews.com/epson-eh-tw5500-lcd-projector-review . Si poate vreodata la epson ls 10000 http://www.epson.com/cgi-bin/Store/jsp/Landing/home-theater-laser-projectors.do?ref=van_laser-proj care este miezul :lol: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este la fel ca si cu muzica , poti sa asculti ce iti place si la o combina audio dar cand asculti aceeasi muzica la un sistem audio bun ( si pe gustul tau ) ai parte de spectacol , savurezi muzica . Asa este si cu o imagine mare si de calitate , savurezi spectacolul . Dar fiecare cu gusturile lui , sunt curios cati dintre noi mai folosesc videoproiector .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Tocmai am dat intamplator peste niste pareri ale unor "regizorasi" despre alti "regizorasi". Very funny!!! :D Vezi AICI. De ex:


“Kubrick is a machine, a mutant, a Martian. He has no human feeling whatsoever. But it’s great when the machine films other machines, as in 2001.” :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Eu nu pot face liste atat de scurte... Intotdeauna imi vin in minte filme de adaugat... Il Gattopardo (1963, Luchino Visconti), The Dreamers, The Cook, the Thief, His Wife & Her Lover (1989, Peter Greenaway), The Seventh Seal, Persona, The English Patient, The End of the Affair, The Mirror (1975, Andrei Tarkovsky), Cinema Paradiso, Morte a Venezia (1971, Luchino Visconti), Who's Affraind of Virginia Woolf, Empire of the Sun, Burnt by the Sun (1994, Nikita Mikhalkov), The Great Dictator, The Believer, Sunshine (1999, István Szabó), The Pianist, Ladri di biciclette (1948, Vittorio de Sica), Schindler's List, The Legend of 1900, The Reader, Into the Wild, Dances with Wolves, All Quiet on the Western Front, Midnight in Paris, The 25th Hour (1967, Henri Verneuil), Colonel Redl (1985, Istvan Szabo), Taking Sides (2001, Istvan Szabo), Les quatre cents coups (1959, Francois Truffaut), La strada (Federico Fellini), The Last Emperoro (1987, Bernardo Bertolucci)... si multe, multe altele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.