Sari la conținut
HiFi Tech

NAD 4080


boggy63

Postări Recomandate

Acum citeva zile ,un nou (de fapt vechi) membru al clanului NAD (adica un amplif 3080) a poposit la mine-NAD 4080.Foarte ,foarte obosit si foarte foarte ghinionist!A facut cunostinta cu dorel,""meserias din tata in fiu"",intr-un stil greu de imaginat !NU mi-am putut inchipui ca un om poate sa fie atit de prost incit sa lase bobinele fara miezuri,intr-o incercare timpita sa il regleze!Se pare ca si cei de peste granita au prostii lor ,mai mari ca ai nostri (de,sint in Europa dinaintea noastra,nu?)!

Asa ca,acum,cautam miezuri de aluminiu pentru bobine.Daca ai ,pune si tu un anunt pe forum! :lol:

Eu si clanul NAD va vom fi recunoscatori!

P.S.DACA il vedeti pe dorel,impuscati-l din partea noastra,scapa lumea de un prost!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Ai mare grija cu Dorel, ca daca te afla mister dottorre Momolo, de pe hi-fi.stereo.eu ca zici ceva de Dorel, ai imbulinat-o! :lol: Eu am patit-o personal... :lol:http://www.hifi-stereo.eu/forum/viewtopic.php?f=4&t=1709&sid=c09aa03c027020398d9bfdd844927707 Si ca sa fie sigur ca nu mai "fluier in biserica" , nea momolo, care e si moderator, a blocat topicul. :lol: Desi omul e arhitect in viata de zi cu zi, daca citesti forumul o sa vezi ca e doctor in electronice.... ;) Asa ca Dorel asta are gasca mare, dai in el , dai in fabrici si uzine... :lol:

Mai nou, daca ii arati omului ca nu mai merge cu carpeala si vrei sa faci o treaba ca la carte, vrei doar "sa educi clientul sa marce banu' gros pe masa"... Asa ca esti sigur ca ai nevoie de miezuri? :lol::lol::lol:


Am sa ma uit si eu dupa miezurile alea, poate le gasim pe undeva. Felicitari pentru ca nu accepti un lucru facut de mantuiala.

Succes!


PS A scapat emailul de pe bobinaj intreg dupa extragerea miezului?

Editat de Vizitator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.