Sari la conținut
HiFi Tech

Donez casete audio si video noi, sigilate


CatalinAC

Postări Recomandate

Salutare,


Am gasit intr-o cutie veche mai multe casete audio si video sigilate, cu care n-am ce sa fac si pe care le donez oricui are nevoie de ele...

Casetele audio sint Sony UX-S Super Chrome Class de 90 minute (6 bucati), iar cele video sint de mai multe tipuri (vreo 8 VHS LG SHD E-240 plus citeva Hi8 si VHS compact).

Habar n-am daca mai foloseste cineva casetofon si VHS player, da' cine stie...


Casetele se afla in Bucuresti, Dr. Taberei (de unde se ridica personal) sau trimit oriunde in tara pe banii beneficiarului, doar prin curier rapid.

Detalii pe pm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ adrianlucian


Mi-a scris altcineva cu 20 de minute inainte de mesajul dvs. pentru casetele audio, astfel ca cel care a scris primul are prioritate...

Totusi, o sa incerc o solutie de compromis, ca sa fie toata lumea multumita... O sa-l contactez pe user-ul care mi-a trimis primul mesaj si o sa-l intreb daca e de acord sa impartiti pachetul de casete audio (cite 3 de fiecare). In cazul unui raspuns pozitiv, o sa stabilim ulterior cum facem sa ajunga la dvs.

In cazul unui raspuns negativ, va trebui sa respectam regula primului venit...


Asadar, casetele audio vor avea unul sau doi noi stapini... Valabil anuntul pentru casetele video.

Repet, toate casetele sint noi, sigilate si, in consecinta, neinregistrate...


Multumesc de intelegere, seara buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiindca autorul primului mesaj mi-a lasat libertatea sa decid (ii multumesc pentru amabilitate), voi imparti in doua pachetul de casete audio, iar fiecare dintre cei doi useri interesati (boggy63 si adrianlucian) va primi cite 3 bucati.

Casetele vor fi disponibile incepind de miine, 29 aprilie, la showroom-ul Audioconcept din str. General Ion Dragalina nr. 3, sector 5.

Casa galbena din spatele hotelului Ibis Palatul Parlamentului, zona parcului Izvor.

Intre orele 12 - 20.


Toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.