Sari la conținut
HiFi Tech

Ceas T-Watch


oake

Postări Recomandate

Banuiesc ca este o excrocherie...ca de altfel cam tot ce se intampla la noi.

Tot imi apare pe smart reclama lor. Ma uit pe google si vad doar ce spun ei . Tentatia e mare...daca vezi cat de "indestructibil" e si ce poate sa faca te duci repede la portofel (sau marog). Ei spun ca bateria acumulator dureaza 33 de luni. Suntem cumva in zona crepusculara?

Mie personal imi miroase a carpa arsa. Poate vreunul din colegi stie ceva in plus.

Va multumesc pentru rabdare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

In sfirsit mi-a venit ceasul mult asteptat.

Ce pot sa spun: geamul pare din Gorila 4 (geamul securizant pentru smarturi). Corpul este dintr-un material plastic, rasina...ce-o fi, spetele e din inox prins cu patru surubele, cureaua este dintr-un latex foarte placut la atingere, e destul de mare si placut la purtat. Bateria e litiu ion care se gasaste si nu costa mai mult de 10-12 lei una buna. I-am bagat aplicatia pe smart dar imi cere multe accesuri inclusiv la SMS. Prin SMS primesc codul de acces la card. O sa vina un prieten la mine mai priceput ca sa vedem cat de smart este. Oricum nu e cu GPS dar comunica prin BlueTooth cu smartphonul. Una peste alta imi place...sa vedem in timp cum se comporta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca ceva: al meu a venit din UK (desi totul se face in Cina)....altele vin din asia (usor sau mai mult modificate). O fi si asta un criteriu.

Oricum iti creaza senzatia de military watch.

Eu nu suport ceasurile cu afisaj digital, dar asta mi sa parut de bun gust. Imi place mult cum arata, cum se vede, cum se simte.

la un momentdat ma uitam la un concurs dintre un american si un englez in constructia unei motociclete chopper de la zero.

Americanu' a facut una complicata in detalii,  incarcata cu mult crom (parca era un candelabru dintr-un castel cu "țuguie" tiganesc), dar englezul a facut un design zvelt, negru mat spre gri sobolan, cu niste dungi rosi minimaliste care-i subliniau liniile de fuga, pe ici pe colo cate putin crom... ce sa mai spun, o opera de arta.

Cine credeti ca a castigat...americanu' (concursul se tinea in SUA)

Exact asta e senzatia despre ceasul asta...parca e conceput de englez.

Editat de oake
  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.