Sari la conținut
HiFi Tech

Cumpărați pașapoarte, permis de conducere, cărți de identitate, certificate


luisemil

Postări Recomandate

Suntem cei mai buni producători de documente, cu peste 12 milioane de documente care circulă în lume.
Oferim pașapoarte înregistrate și neînregistrate, permise de conducere, ștampile și alte produse pentru multe țări precum: SUA. , Australia, Belgia, Brazilia, Canada, Italia, Finlanda, Franța, Germania, Israel, Mexic, Țările de Jos, Africa de Sud, Spania, Marea Britanie. Această listă nu este completă.

Pentru informații suplimentare și pentru a plasa o comandă, vă rugăm să vizitați site-ul nostru web sau să ne contactați prin e-mail sau telefon mobil.

E-mail de contact: fynnkelly376 @ yahoo. com

Suport general: fynnkelly376 @ yahoo. com

Skype:fynnkelly376

Tel (Whatsapp/Semnal): (00) 237-676-392-671

Vă rugăm să nu ezitați să ne contactați prin e-mail sau să ne sunați în orice moment.

Cuvinte cheie:

Cumpărați diplome de facultate, universitate și alte diplome

Cumpărați dovada cunoștințelor lingvistice în franceză, germană, olandeză, italiană și/sau engleză

certificate de competență în limba olandeză (Olanda);

(Olandeză A1-C2, HBO, WO, CNaVT, test ITNA, test STRT, NT2, PAT, PPT, PMT, PTIT, PTHO, PTPB)

certificate de cunoaștere a limbii engleze;

(TOEFL, IELTS, CAE, CPE, TOEIC, OPI, OPIC, examene Cambridge, PET, FCE, KET, APTIS, BEC)

certificate de competență în limba franceză;

(DELF, TCF, TEF, TFI, TCF DAP, DALF, DFP, TCF ANF, TCF CANADA, TCF-TP, TCF-DAP, TCF Québec, DAEFLE, TEF Express, DU FLE și Master 1 FLE)

certificate de cunoaștere a limbii germane;

(Certificate Telc, Goethe, TestDaF, DSH, GDS, KDS, OSD, PWD, ZMP, ZOP, ZD, ZDfB, DSD)

certificate de competență în limba italiană;

(CELI, CILS, AIL, PLIDA, IT, DITALS, CEDILS)


cumpărați pașapoarte SUA (Statele Unite),
cumpărați pașapoarte australiene,
cumpărați pașapoarte belgiene,
cumpărați (Brazilia) pașapoarte braziliene,
Cumpărați pașapoarte canadiene (Canada),
cumpărați pașapoarte finlandeze (Finlanda),
cumpărați pașapoarte franceze (Franța),
cumpărați un pașaport german (german),
cumpărați pașapoarte olandeze (Olanda / Țările de Jos),
cumpărați pașapoarte din Israel,
Cumpărați pașapoarte din Regatul Unit (Marea Britanie),
Cumpărați pașapoarte spaniole (Spania),
cumpărați (Mexic) pașapoarte mexicane,
Cumpărați pașapoarte sud-africane.
cumpără licențe de pilot australian,
cumpărați permise de conducere canadiene false,
cumpărați permise de conducere false franceze (Franța),
cumpărați un permis de conducere olandez (Olanda / Olanda),
Cumpărați permise de conducere britanice (Marea Britanie),
cumpărați pașapoarte diplomatice,
cumpărați pașapoarte SUA (Statele Unite),
cumpărați pașapoarte australiene,
cumpărați pașapoarte false Belgia,
cumpărați (Brazilia) pașapoarte braziliene,
Cumpărați pașapoarte canadiene (Canada),
cumpărați pașapoarte finlandeze (Finlanda),
cumpărați pașapoarte germane (germane),
Cumpărați pașapoarte olandeze (Olanda / Țările de Jos),
cumpărați pașapoarte din Israel,
Cumpărați pașapoarte din Regatul Unit (Marea Britanie),
Cumpărați pașapoarte spaniole (Spania),
cumpărați (Mexic) pașapoarte mexicane,
Cumpărați pașapoarte sud-africane.
cumpără permise de conducere australiene,
cumpăra permise de conducere canadiene,
Cumpărați permise de conducere franceze (Franța),
Cumpărați un permis de conducere olandez (Țările de Jos / Țările de Jos),
Cumpărați permise de conducere germane (Germania),
Cumpărați permise de conducere britanice (Marea Britanie),
cumpărați pașapoarte diplomatice,
cumpărați pașapoarte de camuflaj,
cumpărați duplicate de pașapoarte,
cumpărați pașapoarte SUA (Statele Unite) de vânzare,
cumpărați pașapoarte australian de vânzare,
cumpărați pașapoarte din Belgia de vânzare,
Voi vinde pașapoarte braziliene false (Brazilia),
Cumpărare, scăzut, contrafăcut, fals, pașaport, canadian, noutate britanică, fals, documente italiene, malay, australian, fals, american, permis de conducere, rezidență, permis, număr PESEL fals, pașaport de camuflaj, asigurare anonimă, internațional, offshore, en-gros bancar, identitate nouă, secundă, cetățenie, diplomație, naționalitate, străinătate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Adresat lui dinica / Administrator HiFi Tech / Robert Fleșcan-Audiophile blog 

Este totuși penibil ca un astfel de anunț să persiste pe un blog / forum (sau naiba știe ce-o mai fi devenit el) dedicat muzicii și audiofiliei... Am așteptat mai bine de o săptămână să dispară acest anunț. Degeaba. Altă dată dispăreau mult mai iute anunțuri sau replici care te deranjau... Eventual dispăreau concomitent (prin bănare definitivă) cu utilizatorii care le făceau. Acum observ că nu te deranjează cu nimic mercantilismul deșănțat al acestui anunț, care nu are nici o legătură nici cu muzica, nici cu audiofilia.

Asta mă face să te-ntreb - cu cât te plătește autorul ? 

Rușine, stimabile (vorbă să fie...) Robert ! Zis și dinica, actual administrator al forumului (pardon… blogului) HiFi Tech. Cândva pozând ca fiind om cu prințipuri, care va să zică (vorba lui Nenea Iancu). Dar care, în mod aparent ciudat, observ că nu le mai are…

Anticipez că va urma o nouă bănare definitivă, dar nu mai contează, atâta duplicitate este chiar revoltătoare. Am apucat, măcar, să-mi exprim regretele pentru dureroasa dispariție a lui Brain. Care, sunt ferm convins, nu ar fi acceptat sub nici o formă, menținerea unui astfel de anunț și a unui astfel de utilizator.

Editat de TudorG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am o singură nedumerire: niciun alt membru al forumului/blogului (sau ce-o mai fi el la ora actuală...) nu este impacientat de prezența (și rămânerea pe forum a) acestui anunț mercantil și chiar revoltător prin conținut (probabil chiar ilegal - se pot CUMPĂRA o groază de acte extrem de importante !!) ?! Și care, oricum, nu au nici o legătură cu muzica sau cu audiofilia...!!!

Nu pot găsi decât câteva explicații, în funcție de vechimea membrilor acestui forum:

- cei recent înscriși - nu au curajul de a interveni sau nu le pasă / nu realizează implicațiile acestui anunț, fiind (probabil) interesați doar de măruntele problemele concrete ridicate de ei.

- ,,veteranii” - probabil deja plictisiți, au renunțat de mult timp să mai urmărească forumul. Sau, blazați, își spun “de ce să mă mai implic emoțional și să-mi mai pierd și o groază de timp (plus o altă groază - de nervi), că tot nu rezolv nimic”… Nici măcar nu pot să-i condamn. Este cumva atitudinea similară cu pasivitatea resemnată a alegătorului din fața urnei de votare, atunci când vede că are de ales între lac și puț…

Dragii mei, vă doresc tuturor o forumeală plăcută, în liniște și… somn ușor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh, ce mai faceți domnule Tudor? Mă bucur să văd că din când în când mai răsfoiți forumul. Dacă doriți vă dau Nr de telefon al colegului Robert... Probabil mai răsfoiește și el din când în când. Nu e platit de nimeni dar dacă doriți pot să îl rog să moderați (să administrați dvs) forumul. Am mai încercat și eu să scriu câte ceva acum mai mult de un an. Nu interesează pe nimeni. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Acest site foloseste cookie-uri! Prin continuarea navigarii va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Citeste Politică Intimitate si Termeni de Utilizare.